درباره ما

فرید ارجمند

در ادامه ی فاز طراحی 3بعدی، تجربه ی طراحی نقشه های اجرایی مربوط به فضاهای طراحی شده و همچنین نظارت اجرایی فضاهای مورد طراحی به تجربیات این مجموعه اضافه شد.
این گروه از سال 1392 دفتر مستقل خود را در تهران شروع کرده و تا به امروز نمونه هایی را در حیطه ی طراحی و اجرا از خود به جا گذاشته است.

این گروه از سال 1391 شروع به فعالیت مستقل در زمینه ی طراحی های فاز یک و دو مسکونی و مخصوصا طراحی های 3بعدی و رندرینگ نما نموده و در ادامه طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و دیگر کاربری ها به حوزه فعالیتی ایشان اضافه شده.

 

در کنار فاز های طراحی معماری، پروژه های اجرایی ای هم بصورت موازی توسط این مجموعه اجرا، سرپرستی و یا نظارت میشد.

با ادامه ی پیشرفت این گروه در زمینه ی طراحی های مختلف در شاخه های لوکس یا مدرن و به روز جهانی، از سال 1398 از سوی معماران مهمی در سطح کشور دعوت به انجام پروژه های بسیار شاخصی شدند.

طراحی نما

 با پیشرفت در زمینه طراحی فضاهای مختلف و همچنین افزایش توان رندرینگ مجموعه، نظر برخی از معماران برای انجام پروژه ها بصورت همکاری به این مجموعه جلب شده و پای پروژه های معماران دیگر به این مجموعه باز شد.

طراحی داخلی کلاسیک
خدمات ما

امروزه فعالیت های این مجموعه از طراحی های مختلف داخلی و دکوراسیون، طراحی بیرونی از نما و محوطه سازی و روف گاردن، در کاربری های مختلف رستوران، آپارتمان مسکونی و یا ویلا، کلینیک آرایشی، فضاهای اداری و غیره و حتی طراحی های فاز یک و دو را شامل میشود که میتوانید در بخش پروژه ها ملاحضه بفرمایید.

این در شرایطی است در کنار خدمات طراحی، خدمات دقیق و با کیفیتی در حوزه اجرایی اعم از نظارت و اجرا و سرپرستی را نیز پوشش میدهد.

تهران بزرگ
فرید ارجمند

سرآشپزهای برتر ما

بچه های تیم عالی

یک تیم از کارشناسان پخت و پز ، که نیازهای مشتریان با سلیقه های متنوع را برآورده می کنند
آشپزی هایی که از جهان آمده اند.

Instagram